22. únor 2012

Baculky bývají pozornější milenky

Napsala:  Naďa Hanuš Vávrová
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Má žena plnějších tvarů oproti hubené lepší sex? Umí svého partnera vzrušit víc než štíhlá žena? Mají plnoštíhlé víc sexu? Záleží v posteli vůbec na tom, kolik vážíme?

Oplácanější si užívají víc

Američtí vědci přišli na to, že žena plnějších tvarů si daleko častěji užívá sex, než ta štíhlá. Čím to je? Na to zatím vědci odpověď nenašli. Výzkumy ale potvrdily i to, že lidé s vyšší váhou (ať už jsou to muži či ženy) jsou v posteli lepšími milenci. U mužů se prokázalo, že jsou výkonnější, ženy jsou zase při sexu více pozorné a něžné. Ale americké výzkumy jsou jedna věc a opravdový život druhá. Jak to tedy je?

Když někde něco drhne

Dnes pětatřicetiletá Linda byla vždycky velká krasavice – ani deko navíc, hezký obličej, dlouhé tmavé vlasy. Na nezájem mužů si nikdy nemohla stěžovat. Až na to, že když s nimi začala intimně žít, vždycky bylo něco špatně. Orgasmus s mužem vůbec nepoznala. „Já se na to těšila, ale bohužel jsem z toho skoro nikdy nic neměla,“ prozrazuje Linda. A tak postupně ztrácela o sex zájem. Klára zase byla vždycky oplácaná a nikdy se s tím nedokázala vyrovnat. Muži o ni jeví zájem, ale protože jí chybí sebevědomí, nedokáže si to pořádně vychutnat. Jak si teda vůbec může užít sex? „Je to těžký, mám sex ráda, ale taky mám bloky. Stydím se za své tělo a myslím si, že kdybych se před chlapem svlékla, tak uteče. Takže když sex, tak jedině napůl oblečená,“ vyzrazuje své slabosti sedmadvacetiletá Klára.

Milovat život i své tělo

Jana je žena středního věku, která měla od mládí nějaké to kilo navíc, ale na jejím sexuálním životě se to neodrazilo. „Miluju jídlo a sex. Dobré jídlo i sex s námi přece dokážou divy. Ale taky jsem to tak vždycky neměla. To, jak vypadám v posteli, jsem nějakou dobu řešila a taky jsem si podle toho sex užívala. Nestálo to za nic. Pořád jsem se během sexu kontrolovala, jestli není někde vidět špíček a jestli mi to partner nebude vyčítat. Pak jsem poznala svého muže a všechno bylo jinak. Teprve s ním a taky s věkem jsem pochopila, že když se dva lidé milují, je v posteli jedno, jestli mám velikost 38 nebo 46,“ říká Jana. Podobný názor má většina zralých žen, které sice nemají konfekční velikost, ale za to mají zdravé sebevědomí a nenechají se pobláznit stále přetrvávajícím kultem super štíhlých.

Muži tiše přikyvují

Jeden můj známý má velmi štíhlou přítelkyni. Když jsme si jednou povídali, tak mi prozradil, že sex s ní je přinejmenším zvláštní. ,,Víš, ona má krásné tělo, ale je taková nějaká studená. Orgasmu nedosáhne ani kolikrát sama se sebou. Se mnou to dělá jen proto, že mě má ráda.” Bylo mi ho líto.

Když jsem zjišťovala další názory a zkušenosti mužů s různými ženskými tvary, odhalila jsem několik zajímavostí. Někteří vůbec ženské proporce neřeší a nevidí v sexu s baculkou či štíhlou ženou žádný rozdíl. Druzí tvrdí, že sex s baculatou ženou je o něco lepší, líbí se jim jejich měkké a mnohdy hebké tělo. Muži mají dokonce pocit, že oblé ženy jsou v posteli víc iniciativnější, vášnivější a umí ocenit partnerovu snahu je uspokojit.

A co vy a sex? Umíte si ho s partnerem užít? Napište nám.

 

Naďa Vávrová

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014