20. únor 2013

Milují baculaté ženy. Co jsou zač?

Napsala:  Anna Procházková
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Vrtá vám hlavou, proč někteří muži dávají přednost ženě s mírami spíše pubescentního chlapce a někteří milují na ženách kypré tvary? Myslíte si, že někteří muži své požadavky na míry svých žen přehánějí? Záleží mimo jiné na tom, jak byli vychováváni nebo na jejich sebevědomí?

Když mi nebylo ani dvacet, měla jsem utkvělou představu o tom, že muži milují pouze a jen ženy štíhlé. A čím štíhlejší, tím lepší. Tu deziluzi mi bohužel vnuklo mé tehdejší okolí – narcističtí muži, kteří mají z nějakého důvodu strach milovat dospělé ženy, tedy hledají anorektičky, ženy s chlapeckými tvary. Ale jací muži tedy milují naopak baculky?

Otázka vkusu

Existují muži, kteří mají rády plné ženské tvary, ale nesmí to být zase moc, tedy stokilová baculka už je na ně moc. Takových mužů je snad nejvíc a vyznačují se především zdravým úsudkem, sebevědomím a jistou dávkou živočišnosti. Sami pak často říkají, že žena má být ženou, mít pořádná prsa a zadek, ať je na co si sáhnout. Plné ženské tvary jsou pro ně neskutečně sexy. A když vidí v médiích vychrtlé modelky, nevěřícně kroutí hlavou a hovoří o nevkusu. Sympatické, že?

Velké ženy a velcí muži

Je snad všeobecně známo, že tlustí muži nejraději ženy útlé, submisivní. Je to podobné jako když vysoký muž má nejčastěji vedle sebe malou ženu a naopak malý muž vedle sebe vidí ženu vysokou a velkou.

Ale na druhou stranu je pravda, že existují páry, kde jsou baculatí oba dva a tak jsou i se sebou spokojení. On miluje jídlo a ví, že ona také a v tom si rozumí a to je pro něj důležité, ne jak ona vypadá, navíc na její tloušťce nevidí on nic divného, on přece není taky jako proutek. A co se ženou sice štíhlou, ale takovou, co neumí ani vařit a co kdyby chtěla, abych já kvůli ní shodil. To je pro takového muže hrůzná představa.

A pak je tu kategorie, kdy spolu dva žijí a vedle ztloustnou oba. Občas si navzájem řeknou, ty jsi ale tlustá nebo tlustý, ale vlastně to ani nemyslí vážně. Zkrátka to u nich tak čas zařídil a oni to tak berou.

Úchylka nebo láska?

Pak je to zvláštní kategorie, o které se mluví málo. Existují muži, které silné ženy silně vzrušují. A čím „větší“ žena, tím lépe. Ale to není všechno. Tito muži baží po tom ženy vykrmovat a dívat se na to, jak tloustnou, jak špatně dopínají kalhoty, jak se jim v podprsence dmou vnady. Existují páry, které pěstují takzvaný feeding – muž vykrmuje ženu, připraví pro ni velké množství jídla, pak se dívá, jak žena jí a celý rituál pak zakončí sexem - o feedingu čtěte více příští týden. Každý takový muž má samozřejmě jiné váhové požadavky, ale většinou to jde do extrému. Je tedy nutné myslet i na zdraví ženy – a tak je tu otázka, zda jde ze strany muže opravdu o lásku nebo spíš úchylku?

Existuje mnoho výzkumů, proč a jak muži vybírají ženy, ale já se domnívám, že jich není třeba ani citovat. Víme přece, že muž si odpradávna vybíral ženu kyprých tvarů, ta totiž zaručovala to, že je zdravá a plodná.

A jaké máte zkušenosti s výběrem mužů vy?

Foto: sxc.hu

 

 

 

 

 

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014