26. červen 2013

Mám kvůli lásce hubnout?

Napsala:  Anna Procházková
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zamilujete se, ale má to háček. On to neví a vy nemáte odvahu cokoli začít podnikat. Tedy jediné na co myslíte je, že byste měla zhubnout. Anebo jinak. Váš vysněný vám vaši náklonnost opětoval a vy stojíte na začátku slibného vztahu, ale zase je tu vaše dilema. Bude mě milovat takovou, jaká jsem?

Zamilovala jste se až po uši a chcete se před oním božským vypadat co nejlépe. Bez chybičky. Na začátku vztahu se všichni chceme jen blýskat. Ale na druhou stranu, proč byste měla hubnout, když už odmalička máte nadváhu a je to vlastně vaše přirozenost? Proč se najednou chcete stát někým jiným? Budete opravdu šťastná? Chce to vůbec on? Místo toho, abyste si položila tyto otázky, házíte si klacky pod nohy.

Nervózní žena a zmatený muž

Tak si představte. On vás zná jako milou usměvavou tělnatou krásku. A vy ze sebe najednou uděláte lehce nervózní a méně usměvavou a méně tělnatou ženu. A co udělá on? Jak to bude vnímat? Bude zmatený. Možná si bude myslet, že jste nemocná. Takže buď se dá na ústup, nebo vás bude chtít zachránit. A obojí vás bude bolet. Chcete tedy tohle? Asi ne. Tak zanechte myšlenek na hubnutí a raději se přijměte taková, jaká jste. Uvidíte, že to bude mít daleko lepší účinek, než se trápit dietami.

Buď se vším všudy, nebo raději nic

Ovšem to, že se vykašlete na hubnutí, protože víte, že je to hloupost, nemusí vždy znamenat, že vaše láska bude opětována. A to jen z toho důvodu, že mu nemusíte tzv. „vonět“, nebo prostě nebudete jeho typ. My ženy si toto často pleteme - nejsme pro něj dost dobré, říkáme si, že kdybychom vypadaly jako ona nebo byly štíhlejší, mohlo to být všechno jinak. To je ale velký omyl. Buď vás druhý miluje se vším všudy, nebo ne. A když nemiluje, taky to může být dobře. Protože, co kdybyste až pozdě zjistila, že ten člověk, do kterého jste se bezhlavě zamilovala, ale vůbec není vaše krevní skupina?

Ilustrace: sxc.hu

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014