21. březen 2013

Jste nezadaná? Zkuste online seznamku

Napsala:  Lucie Kaufnerová
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Jak proměnit internetové „setkání“ na skutečný plnohodnotný vztah? Dáme vám pár rad, jak se vyvarovat při online randění zbytečných chyb.

Je zajímavé, jak v prvních měsících každého roku strmě narůstá počet nových členů internetových seznamek. V případě, že je pro vás navázání nového vztahu v roce 2013 prioritou a zaútočíte na web, ocitnete se v dobré a velmi početné společnosti dalších nezadaných.  

Pryč jsou dny, kdy jen opravdoví nadšenci a podivíni vyvěšovali své profily na internetové seznamky. Dnes je situace úplně jiná. Online profily vkládají na weby i celebrity, děti přihlašují své rodiče. Pokud vás ještě vaši přátelé na některou z těchto webových stránek nepřihlásili, je na čase vzít osud do svých vlastních rukou. Jen ve Spojených státech je 40 milionů lidí, kteří už internetové seznámení vyzkoušeli!

Není to žádná ostuda, je to zcela normální varianta, jak poznat někoho podle svého gusta. Pokud se vám nedaří potkat svůj ideál v posilovně, v práci, v metru nebo třeba náhodou na nákupu nebo na ulici (a že jste toho už vyzkoušely!), proč to nezkusit online. Někdy to může být i docela zábava.

Co udělat pro to, abyste byla v nekonečné řadě rozmanitých typů dívek a žen úspěšná?

  1. Buďte autentická, nesnažte se blafovat: Vyberte ze svých alb ty nejpovedenější fotky a vložte je do svého profilu. Vyřaďte ty, které jsou víc než dva roky staré, i když třeba právě ty patřítěm vydařeným. A hlavně – buďte upřímná v tom, jak se charakterizujete. Neubírejte si kila, nepřidávejte centimetry, neodečítejte ze svého věku. Není zrovna dobrou vizitkou, když vás po vstupu do dveří restaurace na první schůzce váš potenciální partner nepozná. Je to potom trapné jak pro něj, tak pro vás…
  2. Buďte konkrétní: Obecné profily splývají jedendruhým a jsou nudné. Vytvořte svůj profil tak, aby se vyjímal mezi ostatními a vyjádřete konkrétně, koho přesně hledáte. Třeba uveďte, jakou písničku si zpíváte ve sprše, řekněte, kdy jste na sebe ve vašem životě byla nejvíc pyšná a zkuste nastínit vašemu online partnerovi, jak se jeho život změní, pokud bude mít příležitost strávit ho s vámi.
  3. Vyhněte se klišé a frázím: Určitě jste už viděla spoustu profilů,nichž dotyčná psala, že má ráda romantické procházky po pláži, cestování nebo že očekává od muže jistotu a finanční zajištění. Takové fráze jsou hojně využívané a měly z vašeho profilu okamžitě zmizet, pokud tam náhodou jsou. Nepoužívejte smajlíky nebo několik vykřičníků za sebou, pokud si s někým dopisujete. Nejste s ním zatím zas až tak dobrá kamarádka…
  4. Aktualizujte svůj profil: Jste nadšená a plná zážitků po návratu z dovolenéThajsku? Napište o tom do svého profilu. Řekne to o vás o mnoho více než prázdná slova na obecné téma. Chcete si koupit lístky do kina na novou komedii? Zeptejte se, jestli by váš online partner nešel s vámi.
  5. Odpovídejte hned: Pokud vám váš vyvolený napíše, velmi pravděpodobně odpoví i jiným dívkám či ženám, aby si mohl vybírat. Čekáním nic nezískáte, právě naopak, čas hraje dost podstatnou roli. Když mu potom odepíšete po nějaké „čekací“ době, možná se dozvíte, že už mezitím někoho poznal a nemá už zájem o další randění.  
  6. Zkontrolujte raději dvakrát, co píšete: Dejte si prácikontrolou všeho, co odesíláte. Text plný gramatických chyb a nesrozumitelných nesmyslů určitě nikoho neokouzlí. Pokud si nevěříte, mějte vždy zapnutou kontrolu pravopisu na počítači. Ta ty největší hrubky a překlepy spolehlivě odchytí a zachrání vás od trapasu. První dojem je klíčový, tak si ho nepokazte!  
  7. Přihlašujte se na web každý den: I když jste třeba ještě nedostaly žádnou reakci od potenciálního muže svých snů, neztrácejte čas seděním u počítače a pouhým čekáním. Pokud se na web budete logovat častěji, uvidí ostatní, že jste aktivní a že je hledání vztahu pro vás skutečně důležité. A těm, co vás budou chtít oslovit, bude jasné, že od vás nebudou muset na odpověď čekat kdovíjak

Seznamování online je hra, do které se zapojují každým dnem po celém světě miliony lidí, a to bez rozdílu věku. Seznamují se tak teenageři, kteří sotva pronikli do tajů internetového světa, zralí třicátníci i aktivní důchodci. Každý s jiným procentem úspěšnosti, ale těch, kteří nakonec najdou toho pravého nebo tu pravou, je celá řada. A věřte tomu nebo ne, jsou z toho v mnoha případech lásky na celý život. Je to ale hra, do níž se musíte zapojit aktivně, abyste vyhráli. Zkusíte to taky?

Zdroj: www.shape.com

Foto: sxc.hu

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Mediální partnerství

 

O nás

Každá jsme jiná. Všechny jsme ale Pretty Plump. A máme společnou myšlenku: Podpořit všechny ženy s plnými tvary. Domníváme se totiž, že skutečná krása a styl nespočívá v konfekční velikosti, ale v sebedůvěře, originalitě a vtipu. Každá z nás je přece krásná… A protože se chceme na Vaší kráse podílet, přinášíme Vám pravidelně tipy, rady, nápady a inspirace jak na to.

 

Partneři a spolupráce

isexshop-logo-transparent-250

 

 

 

 

 

Hledáme redaktorky. Pro bližší informace pište na info@prettyplump.cz | Pretty Plump © 2014